Вітрила креативності

Сьогодні в ХХІ столітті стало надзвичайно популярним декоративно-прикладне мистецтво, тому усі, хто має хоч найменше бажання, беруться за це нехитре, але надзвичайно приємне діло.
Визнано, що декоративно-прикладне мистецтво – це один з дієвих засобів розвитку дітей та проведення з ними корисного дозвілля, адже це частина народної культури, що передавалася нам з покоління в покоління - це мистецтво вишивки, макраме, різьба по дереву, образотворче мистецтво, в’язання тощо. Саме через таке народне мистецтво до нас крізь століття зміг прийти справжній український колорит і  чистота української душі та серця. А зараз ми можемо споглядати витвори чиїхось майстерних рук та уяви, і милувати ними око і серце, адже тільки вироби, зроблені руками, можуть зігріти душу і тішити око, бо вони залишаються живими  крізь століття.
В наш час появляються все нові і нові напрями і техніки декоративно-прикладного мистецтва (вишивка бісером, стрічками;  виробництво прикрас в техніці – канзаші; квіти з гофрованого паперу; декупаж (декоративна техніка по тканині, склудереву (та інших поверхнях), що полягає у вирізуванні візерунків із різних матеріалів та наклеюванні їх на поверхню, що декорується. тощо).
Читачі нашої бібліотеки також дуже захоплюються виготовленням різноманітних речей своїми руками, і тому ми виріши створити гурток під назвою «Вітрила креативності». Його учасниками є діти різного віку, котрі хочуть активно та з користю проводити своє дозвілля. Разом ми вишиваємо, малюємо, робимо квіти з гофрованого паперу, плетемо прикраси, квіти, дерева з бісеру, робимо аплікації та багато іншого.
Під час роботи ми співаєм, ділимось своїми цікавими історіями , радимо один одному як вирішити ту чи іншу ситуацію, сміємось та просто весело проводимо час в нашій тісній та дружній компанії. Мистецтво допомагає знайти хороших друзів, розвинути свою фантазію та творити прекрасне. З виробами гуртківців кожен бажаючий має змогу ознайомитись у бібліотеці, а зі створенням цього блогу і на його сторінках.
Запрошуємо всіх бажаючих приєднуватись до нас як у реальному, так і у віртуальному житті!

Немає коментарів:

Дописати коментар